Bogato jezero na Kosovu krije još neka blaga: Albanci ga žarko žele, na njemu nema ugostiteljskih objekata, a posećuju ga svi (FOTO)
≫
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Nemanja
REP.Srpska bi trebala istim putem kao albanci da isteraju odcep. Teror i strpljenje je izlaz. Srbija i REP.Srpska ujedinjenje!!!
Brankica
Odličan članak!!Poźeljno je više takvih sa objašnjenjima i zbog nas starijih i mladjih koji sugurno ne poznaju značaj svih tih područja pogotovo ako dodje do podela i referenduma.
milos
To sto postoji na dnu jezera se sigurno zna, bilo je suvo do sedamdesetih godina ! Cija su to sela bila, ko je dozvolio da se to potopi i ,,zaboravi,, ? Mnogo je gluposti olako ucinjeno i to je donelo velike probleme ! Sadasnja vlast treba u sve projekte da ulazi sa mnogo vise paznje, cini mi se da se olakoruse brda, buse tuneli ne vodeci racuna o zemljistu, cvrstini, gabaritima pa i vlasnistvu !