Dete vam je donelo knjižicu, a vi ste mu dali 200 dinara? Veću grešku niste mogli da napravaite
≫
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Biljana
Paznja koju davanjem novca ukazujemo detetu je ispravna Da se pocasti nagradi za trud Ne vidim nista lose u tome Uvek su nam i ranije tako stavljali novac pa nas to nije pokvarilo Davanje novca tokom cele godine treba da brine roditelje ako nemaju uvid za sta ih dete trosi
1000 djunti
Pa nismo slepci sto 200 sinara
Otac odlicnog gimnazijalca
Nisam, nemam zivotami, da imam dao bih mu 100 evra u knjižicu, ovako ni dinara.