Neprocenjivo blago Srbije otkriveno na dnu jezera: Potopljeni dvorovi Jelene Anžujske čuvaju istinu (FOTO)
≫
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Hercegovka
Svaka čast za tekst..pisite vise o istoriji Srbije..zato sam gledala seriju Nemanjići jer to nase generacije nisu učile..
smilie
Država treba da odvoji finansije da se to ispita šta je ispod. To podhitno treba naravno ako je na teritoriji Srbije, a može i Republike Srpske, da se oslobodi od vode. I restaurira. Strasno i žalosno
👤
"Намерно потопљено"...сами себи сатиремо културно историјско благо...као Ваљевска Грачаница...и ко зна шта још...али ипак Бог има задњу реч....