Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
SrbIN
Ako mora nekoliko puta da se tretira lešnik koji je poludivlji koliko tek treba voće iz rasadnika i povrće iz plastenika. Najgore ako proizvodjač i prodaju nečekajući da prodje karenca. I sve na kraju proizvodjač prodje bez kazne.
kum Pera dipl.agronom
Ne nasedajte na priče o voću i povrću bez hemikalija. Ta proizvodnja je toliko komplikovana i skupa da se ne isplati. Vazduh više nije kao pre 100 god. pa da može proizvodnja bez hemijske zaštite. Ostaje vam samo da dobro operete pre upotrebe i na zdravlje.
NJOFRA
Inspekcije pod hitno u sve Agrare!