Ovih 10 gradova u Srbiji dobija nove stanove za izbeglice i raseljena lica
Radovi se finansiraju na osnovu sporazuma Razvojne banke Evrope i Republike Srbije o dodeli bespovratnih sredstava, a ukupan budžet iznosi oko 3,6 miliona evra
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Starosedelac
Prvo za Srbe izbegle u ratovima na prostoru bivse Jugoslavije,ljudi su po barakama 20,25 godina. Ovi sa istoka neka produze ka zapadu. Kad Srba bude 30 miliona, kad Srbija bude stabilna zemlja a narod ne bude pred izumiranjem, tada neka svrate i oni.
Сале
А хоће ли бити неки станчић и за нас староседеоце?
Dzongla
Dobro je nema kraljeva. Ionako smo puni izbeglica, moze neki druga grad da se otvori malo.