Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Rogozin
Po nekim mitskim pricama da bi platili put preko jezeta kada budu dosli do njega.
AAmanD.s
Pa zar popovi malo naplate svoje usluge razne takse te pare koje se stave u kovceg uzima porodica i te pare se koriste za izdavanje ostalih parastosa,,daca,, a svaki pop ima neki svoj obicaj kao da bogosloviju neuce iz iste knjige
Neša
Sahranjivanje pokojnika sa novcem ima smisla svakako samo ako se stavljaju kovanice i valuta koja je u opticaju u tom momentu. S tim da taj pokojnik ima sreće da ga pronađu arheolozi za oko 1000 - 2000 godina. I da bi nauka mogla da odredi vremensku distancu kada je neki brod živeo i koja je moneta bila u opticaju.