Svaki čovek ima pravo na život, slobodu i sigurnost: Ko su najranjivije grupe u Srbiji i kako rešiti ove probleme?
≫
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Holi
Lepo! A ko ce da se pozabavi pitanjem sigurnosti nase dece u sistemu obrazovanja? Po sili zakona sam kao majka obavezna da posaljem svoje dete u osnovnu skolu u kojoj ono dozivljava ekstremno vrsnjacko nasilje i nasilje odgovornih u samoj skoli. Kome se obratiti u slucaju gde su nam uskracena sva roditeljska prava i prava nase dece?
Dragana
Trebalo bi kolektivno promijeniti svijest ljudi. Da shvate da smo svi ljudi i da kao takvi imamo jednaka prava na život. Da nije nitko manje vrijedan ako je druge nacionalnosti,vjeroispovjesti,boje kože,itd...I da je jedino i isključivo bitno samo da si čovjek. Jer đabe sve ako to nisi...