Svaka treća porodica u Srbiji nema dece, brakova sve manje, Srbija polako nestaje
≫
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
predator
Teska su vremena nema se novca da bi se imala porodica. Bolje ne imati porodicu nego ih gledati kako gladuju bez hleba vode hrane struje u kući stracari
predator
Tezak zivot nema se novca, sa cim da ranimo zenu I decu(
čarls bronson
Valjda svaki treći bračni par , jer sa detetom postaje porodica . Realno , neki ne mogu do roditeljstva doći iz bioloških razloga , ali je mnogo više onih koji se ne odlučuju iz lošeg materijalnog stanja . U mojo okolini žive dva mlada bračna para kao podstanari , a rade u preduzećima gde nemaju plate veće od tridesetak hiljada dinara . Kada plate kiriju i račune nemaju ni za svoj skromni život, a gde je novac za dečije pelene, odelca i hranu , zatim za jaslice ili vrtić , pa ima tu još mnogo , mnogo na prvi pogled nevidljivih troškova .