MUP: Na protestu u Beogradu 107.000 ljudi

J. P.
J. P.    ≫   
Čitanje: oko 1 min.

Prema policijskim procenama na današnjim okupljanjima u piku na svim lokacijama u Beogradu, broj učesnika skupa bio je oko 107.000, od čega je najveći broj došao iz unutrašnjosti, a u ovom momentu broj učesnika je u smanjenju i u kontinuiranom opadanju.

Većih incidenata i narušavanja javnog reda i mira do sada nije bilo, a Ministarstvo unutrašnjih poslova još jednom upućuje apel svim učesnicima skupa da i u narednim satima sačuvaju mir i dostojanstvo naše zemlje, u duhu građanske odgovornosti i poštujući zakone.

Apsolutni prioritet pripadnika Ministarstva unutrašnjih poslova jeste bezbednost svih građana, zaštita javnog reda i mira, života i imovine i učiniće sve, u skladu sa svojim ovlašćenjima, da taj zadatak izvrše na najvišem nivou.

(Telegraf.rs)

Video: Dok se na Slaviji održava glavni skup, ovako izgleda ulica Kneza Miloša

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Lola

    15. mart 2025 | 18:52

    To je mali broj blokadera koliko ima građana koji vole i poštuju Vučića i Srbiju.

  • Boka

    15. mart 2025 | 18:48

    To je najveci broj koji opozicija moze da skupi. Ali zato u kucama sedi 5 milijona koji su uz Vucica.

  • Ratko

    15. mart 2025 | 18:33

    Ispod očekivanog broja učesnika, jasno se vidi da nije došlo do masovnog okupljanja

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA