![Veliki odziv, glasanje, Leposavić, Kosovsko Pomoravlje Veliki odziv, glasanje, Leposavić, Kosovsko Pomoravlje](https://xdn.tf.rs/2025/02/09/whatsapp-image-2025-02-09-at-10.48.09-2-670x447.webp)
Veliki odziv građana za glasanje i u Kosovskom Pomoravlju
Primećen je veliki odzov građana na biračkim mestima u Leposaviću i Kosovskom Pomoravlju koji su danas izašli na glasanje.
Biračka mesta su otvorena od sedam časova jutros, a između ostalih, u Leposaviću i Kosovskom Pomoravlju okupio se vliki broj ljudi kako bi ispunio svoju građansku dužnost.
U Leposavicu je u srednjoj školi Nikola Tesla glasao član Predsedništva Srpske liste Slavko Simić.
U AP KiM danas se održavaju izbori za skupštinu privremenih prištinskih institucija, a Republika Srbija je pozvala interno raseljena lica iz južne pokrajine, privremeno smeštena u centralnoj Srbiji, da glasaju na izborima.
(Telegraf.rs)
Video: Slavlje u Kosovskoj Mitrovici posle izbora
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.