Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Srboljub
Posrska da Srbija udje u EU ne postoji u srpskom narodu!
R9
Mogli ste sad da stavite onu anketu, al kapiram da znate da bi bilo obrnuto
SaraNS
Podržavam ulazak u EU. Nema te zemlje koja je procvetala sa Rusijom, ali su brojne one koje su procvetale ulaskom u EU. Pogledajte primer Hrvatske - nije im bajno, ali im je svakako standard poboljšan ulaskom u EU. Nemojte se hvatati za Rumuniju i Bugarsku stalno jer su to zemlje koje je komunizam uništio za narednih 70 godina i gde se živi i gore nego u Srbiji, bez obzira što su 13 godina članice EU. Nikada mi nećemo biti u rangu zapada, ali dok ne budemo imali makar slovenački standard sa platama od oko minimum 1.300 evra, nećemo živeti bolje. Naš narod ne ide da radi u Rusiju, nego u EU, pa vi narode razmislite gde nam je mesto. Država smo u sred Evrope, a ne u sred Azije. I naravno, da uđemo u EU sa Kosovom ili makar delom Kosova gde žive Srbi. Što se ulaska u NATO tiče, oštro sam protiv toga, ali smatram neizbežnim jer smo okruženi njihovim članicama. Kosovo se može povratiti i vratiće se jednog dana, pa makar i za 300 godina.