Traži se model transporta migova iz Rusije: Da li Bugarska i Rumunija ZABRANJUJU PRELET?
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Miodrag Bogdanovic
Tacno je sto kaze jedan od komentatora. Vazno je nabaviti dobre i pouzdane raketne sisteme, radare da brane i daju tim avionima podrsku da bi mogli da lete i obavljaju zadatke. Jer avion je samo dobar krov na dobroj kuci. Djaba i 1000 aviona ako ih nebranite.
Душан Вуковић
Братској Црној Гори ће чинити част!Српска Спарта!
Jeretik
Ne smeju da prelete ,a ako bi se zaratilo ne bi smeli ni da lete , pokazalo se 90. , znaci trebalo je ulagati u raketne sisteme PVO . Agresori ( zna se ko su ) se jedino plase gubitaka aviona , a posebno pilota ...