Vučić i Pastor razgovarali o gradnji hotela i spa centra na Paliću
Predsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas sa predsednikom Saveza vojvođanskih Mađara i predsednikom Skupštine Autonomne pokrajine Vojvodine Ištvanom Pastorom sa kojim je razgovarao o pokretanju tenderskog postupak za pronalaženje investitora za gradnju hotela i spa centra na Paliću i o značajnim investicijama u Bečeju i Inđiji.
Vučić neće predlagati premijera, izbori u avgustu?
Vučić obećao: Podižemo plate u javnom sektoru do kraja godine, biće povećan i minimalac!
Premijer Vučić prihvatio je predlog predsednika SVM Pastora da bude jedan od pokrovitelja obeležavanja 320.godišnjice Senćanske bitke, a Vlada Srbije će pomoći u stvaranju ambijentalnih uslova za obeležavanje godišnjice učešćem u finasiranju obnove gradskog trga u Senti.
Vučić i Pastor razgovarali su i o problemu javnog grejanja u Senti i otvaranju srednjoškolskih razreda na mađarskom jeziku.
(Telegraf.rs/Tanjug)
Video: Odlikovanja zaslužnim pojedincima i institucijama povodom Dana državnosti Srbije
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Sale
Dobra ideja Pastora, Palić bi turistički procvetao.
Podelite komentar
Rada
Ravnomeran razvoj Srbije , a ne samo Beograd... podrska!
Podelite komentar
Bojan
Vojvodina je motor razvoja u Srbiji i zasluzuje investicije koje bi poboljsale kvalitet zivota.
Podelite komentar