VUČIĆ PORUČIO REPUBLICI SRPSKOJ: Auto-putevi se grade da bi povezivali ljude istih i različitih vera i nacija
Premijer Srbije Aleksandar Vučić pozvao je danas, još jednom, Republiku Srpsku da spusti tenzije.
- Nama su potrebni mir i stabilnost, više nego ikada - rekao je Vučić na otvaranju deomice autoputa Banjaluka Doboj, kod Prnjavora.
Dodik otkrio da će OTKAZATI REFERENDUM samo u jednom slučaju!
Premijer Srbije je rekao da mi danas želimo da gradimo, a ne da rušimo:
- Ne grade se autoputevi da bi njima išli tenkovi, već da bi povezivali ljude iste vere i nacije, ali i različitih vera i nacija - rekao je Vučić.
![Foto-montaža: S. Pikula, Wikimedia](http://xdn.tf.rs/2016/01/08/Republika-Srpska.jpg)
Prema njegovim rečima, mi želimo da prebrojavamo radna mesta, fabrike i kilometre autoputeva, a ne da, kako to neki rade, prebrojavamo vojnike, niti mrtve.
Dodik Vučiću: Referendum u ovim uslovima - svakako
- Moramo da znamo šta nam je cilj. Zato molim rukovodstvo RS, jer znam koliko su odlučni, i nećete čuti reč pritiska, niti je to moguće između braće, ali je moje da vam kažem, da uvek uradite sve što možete da tenzije sputite i da tenzije smirite - istakao je Vučić i dodao da ćemo u miru najbrže da napredujemo.
(Telegraf.rs / Tanjug)
Video: Mihajlović: Rad na operi "Lovci bisera" Žorža Bizea je bio veliki izazov
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
EMILI
Još jedan dokaz da Srbija i Republika Srpska imaju želju da svim gradanima u regionu bude kvalitetniji život, novi putevi a ne rušenje mostova saradnje i bolje zajedničke budućnosti sa BIh i Hrvatskom.
Podelite komentar
Raden
Putevi i mostovi uvek i u bilo koje vreme povezuju ljude i doprinose novim radnim mestima!
Podelite komentar
Vlada
Dobro je da ima razumnih političara na političkoj sceni Balkana. Još kad bi se drugi političari bar malo ugledali na Vučića.
Podelite komentar