Države na Balkanu se obavezale da jedna drugu neće blokirati na putu u EU

Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:

  • Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
  • Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
  • Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
  • Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
  • Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
  • Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
  • NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
Ime je obavezno
E-mail adresa je obavezna
E-mail adresa nije ispravna
*otkucano <%commentCount%> od ukupno <% maxCommentCount %> karaktera
Komentar je obavezan

<% message.text %>

Komentari

  • ing.Miloš Đonović

    30. avgust 2015 | 13:04

    Povezivanje zemalja je stvar tih zemalja ne neke nad organizacije kao što je u ovom primjeru bila Austrija kao zemlja članica Evropske unije.Ta zemlja je sa komesarom Evr.unije pripremila deklaraciju,što donekle znači da je dostične ili nisu htjele ili nsu znale ili nešto sasvim treće.Pitanje Kosova je vrlo važno i ono bremeni državu Srbiju kao i neposrednog susjeda Albaniju,čiji je presjednik nedavno rekao u Beogradu da je priznanje Kosova realnost.On to ne bi mogao reći da u Ev.uniji nema podršku,a sem toga sadašnji mirnodopski proces koji forsira Evropska unija ide na štetu Srbije i njenih prijatelja.Srbija kao nezavisna zemlja nije zavisna od Evropske unije i ako je tamo bilo šta podpisala to ne može izbrisati stav određenog dijela građanstva Srbije i njenih prijatelja da se želi ući u Ev.uniju.Ili kraće rečeno Srbija takvu Ev.uniju koja joj je zakinula četvrtinu teritorije ne treba,a Evropska unija treba Srbiju koja se u budućnosti neće ništa pitati u toj političkoj organizaciji kao veći broj manjih zemalja koje su iz ovih ili onih razloga ušče tamo,a teško mogu da izađu kao što je primjer Grčke.

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA