Prvi snimci nakon likvidacije Ilije Bogdanovića: Izrešetali ga u blizini groblja, pred suprugom!

I. N.
I. N.    ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 3

Ilija Bogdanović likvidiran je sinoć na Cetinju, u blizini groblja, naočigled svoje supruge! Ubica je ispalio sedam hitaca u pravcu vozila u kojem je Bogdanović sedeo.

Tokom čitave noći trajao je uviđaj, a kako javlja portal Dan, u blizini mesta zločina biće izuzeti snimci sa nadzornih kamera u cilju pronalaska počinioca.

Ubistvo se dogodilo u blizini Gradskog stadiona i obližnjeg groblja koje policija pregledava u cilju pronalaska tragova.

"Noćas je 20 minuta nakon ponoći na Cetinju u ulici Vojvode Boža došlo do upotrebe vatrenog oružja od strane nepoznatog lica u pravcu oštećenog lica I.B. (39) koji se u tom momentu kretao vozilom zajedno sa suprugom, nakon čega je od zadobijenih povreda I.B. preminuo u bolnici na Cetinju dok njegova supruga nije zadobila povrede", navode iz Uprave policije.

Policijski službenici su odmah blokirali lice mesta, obavestili drzavnog tuzioca i preduzeli uviđajne mere i radnje na rasvetljavanju svih oloknosti događaja.

"Na raspolaganju službenicima Odjeljenja bezbjednosti Cetinje su upućeni službenici Regionalnog centra bezbednosti Centar, Sektora za borbu protiv kriminala, grupe za forenzička ispitivanja i pripadnici Specijalne jedinice policije. Nakon vise informacija o samom događaju i preduzimaju mera prvog zahvata Uprava policije će fazno i blagovremeno izveštavati javnost", navode iz UP.

Prema nezvaničnim informacijama, Ilija Bogdanović je sedeo na mestu suvozača u vozilu marke Mazda, cetinjskih registarskih oznaka.

(Telegraf.rs/Video: Dan.co.me)

Video: Kilometarska kolona nakon požara u tunelu na Milošu Velikom

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Nn

    24. april 2025 | 09:33

    Cetinje je postalo gore od Meksika! Nikad manje mesto a nikad vise ubistva! Uzas!!!

  • Licemerka

    24. april 2025 | 09:46

    Ko se mati lača, tako i završi...

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA