
Tragedija u Gackom: Posle nestanka radnika, pronađeni ostaci ljudskog tela u kotlu
Završen je uviđaj u Termoelektrani Gacko, potvrđeno je za ATV iz trebinjskog Tužilaštva.
"Lice mesta je detaljno pregledano. Pronađeni su ostaci ljudskog tela u kotlu termoelektrane, a krv je bila na traci", kažu iz Tužilaštva u Trebinju.
Iz ove ustanove još navode da će DNK analizom da se utvrdi da li se radi o licu koje je jutros oko 10 časova nestalo u gatačkoj termoelektrani.
"Sve mere i radnje će se preduzeti u cilju utvrđivanja svih okolnosti koje su dovele do ovoga tragičnog događaja", kaže za ATV portparol Tužilaštva u Trebinju Srđan Vukanović.
Prema nezvaničnim informacijama "Nezavisnih novina", radi se o O. K. iz Nevesinja. On je, prema nezvaničnim saznanjima, otišao do kotla termoelektrane, gde se nalaze mlinovi.
Nakon što ga nije bilo pola sata, kolege su otišle da ga potraže, a jedna vrata gde se mlinovi nalaze su bila otvorena. Sumnja se da je upao u mlinove, ali još uvek nema zvanične potvrde o ovoj informaciji.
(Telegraf.rs)
Video: Čime su se bavili ljudi koji
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.