
Horor u Sarajevu: Muškarac ubijen u tuči, teško povređene njegova supruga i sestra
Policijski službenici Uprave policije MUP-a Kantona Sarajevo lišili su slobode Ć.O. (41) iz Sarajeva zbog postojanja osnova sumnje da je počinio krivično delo ubistvo, i to na način što je danas oko 13.00 časova, nakon međusobne tuče u kojoj je učestvovalo više osoba, oštrim predmetom naneo povrede B.M. (44), usled kojih je 44-godišnjak u 14:20 časova preminuo na KCUS-u.
Uhapšeni 41-godišnjak se sumnjiči i da je naneo teške telesne povrede supruzi preminulog, E.P. (42) i njenoj sestri A.P. (37), obe iz Sarajeva, javlja Avaz.
Uviđaj je vodila dežurna tužiteljka Kantonalnog tužilaštva Kantona Sarajevo, a obavili su ga pripadnici Uprave policije MUP-a KS.
Takođe, zbog osnova sumnje da je počinila krivično delo pomaganja, slobode je lišena i S.O. (42) iz Živinica.
Osumnjičeni će nakon kriminalističke obrade u Upravi policije MUP-a KS biti predati Kantonalnom tužilaštvu Kantona Sarajevo na dalje postupanje.
(Telegraf.rs)
Video: Zašto radnici napuštaju Nemačku
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.