
Makedonska policija se ne šali: Pohapšeni svi gradonačelnici Kočana od 2009. do danas
Policija u Severnoj Makedoniji je nastavila sa hapšenjima posle tragedije u diskoteci Puls u Kočanima, kada je u požaru u noći između subote i nedelje nastradalo 59, a povređeno 155 osoba.
Uhapšeni su Ratko Dimitrovski, Nikolčo Iliev i Ljupčo Papazov, gradonačelnici Kočana od 2009. godine do danas, preneo je portal Večer.mk.
Istraga u vezi sa velikim požarom u disko klubu u Kočanu još traje, a policija je nastavila sa hapšenjima osumnjičenih.
Makedonski mediji prenose da je Ratko Dimitrovski, bio gradonačelnik iz redova VMRO-DPMNE, a Nikolče Iliev iz redova SDSM, dok je Ljupčo Papazov, koji je prethodno bio iz VMRO-DPMNE, pre dva dana podneo ostavku.
Javno tužilaštvo je nedavno saopštilo da je u koordiniranoj akciji sa policijom počelo hapšenje osoba osumnjičenih za tragediju u Kočanima. Akcija hapšenja osumnjičenih biće nastavljena tokom noći, a tužilaštvo će sutra nakon završetka operacije objaviti više informacija.
Ranije danas popodne u Kočanima i drugim gradovima održana je kolektivna sahrana žrtava nastradalih u nezapamćenoj tragediji.
(Telegraf.rs)
Video: Zapalio se kamion pre naplatne rampe u Obrenovcu, brzom reakcijom vozača sprečena veća katastrofa
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
mladen milunic
Ma treba ceo balkan da se pohapsi, sve je korumpirano do srzi stolecima a ne godinama. Sve satro preko veze, zavricu ti ovo ono, sve isti se bogate godinama. Obicni smrtnici nikakve sanse nemaju nizasta kakve god skole da zavrse i sta god mucenici da urade.
Podelite komentar
sasa
Pokazite nasim nadleznima kako izgleda kad drzava radi
Podelite komentar
Армаггедон
Значи наша се шали онда?
Podelite komentar