Ovako izgleda diskoteka u Kočanima nakon stravičnog požara: Najmanje 50 mrtvih, pala prva hapšenja

I. N.
I. N.    ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 1

Severna Makedonija zavijena je u crno nakon što je najmanje 51 osoba poginula u požaru koji je noćas izbio u diskoteci "Puls" u Kočanima. Jutro nakon tragedije pojavili su se snimci diskoteke u kojoj se noćas odigrao horor.

Na snimcima se vidi da je požar uništio objekat, krov gotovo da ne postoji.

U bolnice je prevezeno najmanje 100 ljudi, od kojih mnogi sa teškim telesnim povredama. Objavljen je i spisak mladih koji su prebačeni u bolnice. Njihovi roditelji i rođaci sa strepnjom čekaju vesti ispred bolnica u Kočanima i Skoplju.

Kako je saopštio ministar unutrašnjih poslova, krenula su i prva hapšenja.

Sve najnovije informacije pratite u našem blogu.

(Telegraf.rs)

Video: Predsednik Vučić se obratio građanima Srbije apropo večerašnjih protesta

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Čika Velja

    16. mart 2025 | 10:26

    Hoće li neko u Makedoniji posle ovog da pozove narod na ulice? Razlog je više nego opravdan...propusti su ogromni!!!

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA