Evo kako je otkrivena kuća strave u Brčkom gde je pronađeno 31 dete: "Devojčica je lupala na vrata"

M. M.
M. M.    ≫ 

Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:

  • Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
  • Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
  • Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
  • Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
  • Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
  • Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
  • NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
Odgovor na komentar korisnika Zoki
Ime je obavezno
E-mail adresa je obavezna
E-mail adresa nije ispravna
*otkucano <%commentCount%> od ukupno <% maxCommentCount %> karaktera
Komentar je obavezan

<% message.text %>

Komentari

  • Gorica Maksovic

    26. februar 2025 | 16:56

    Ja bi vas bre na sred trga i na elektricnu stolicu da vi decu drzite tako 😡😡😡😡😡😡

  • Realna

    26. februar 2025 | 16:23

    Molim telegraf da prijave sve one koji lupaju minuse, jer moguće da su povezani sa zločincima. Ovi koji su malterirali decu, treba da odu u tamnicu i da im se svakodnevno po ceo dan pušta zvuk dece koja plaču. Zauvek da ih zatvore zbog zla koja su naneli deci.

  • Zoki

    26. februar 2025 | 16:06

    Nedaj bože nikome .Nedaj Bože ni najvećem neprijatelju jadna deca jadni roditelji i jadni mi svi gde mi to živimo pa zar je novac toliko zlo .Ljudi ima Boga čuvajte se.

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA