Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Iva
Strasno !Koliko li je njih u ovom lancu trgovine decom ???
Justina
Pitanje je ko je sredio pasose maloletnoj deci,i kako su ona mogla preci granicu bez dozvole roditelja ili staratelja?Ili su ovo deca iz sirotista ili pokradena deca.A to znaci da su i drzavni organi morali biti ukljuceni.Ko zna kakva bi ih sudbina cekala u Italiji ne smem ni da zamisli.
Hromi Daba
I pre 85 godina su tgovali decom. Naše komšije se ništa nisu promenili.