![Makarska sveće prosidba Makarska sveće prosidba](https://xdn.tf.rs/2024/07/15/4508776864705686623878455038322843183506944n-670x447.jpg?ver=145054)
Vatrogasci dobili poziv da se neko sprema da pali sveće kod šume: Izašli na teren i zatekli romantičan prizor
Vatrogasci u stanici u Makarskoj dobili su sinoć poziv od savesnog građanina, koji ih je upozorio da se nekoliko osoba priprema da pali sveće u blizini šume. Vatrogasci su odmah izašli na teren, ali ih je tamo sačekalo nešto sasvim drugačije.
Kako su objavili na zvaničnoj stranici na Fejsbuku, dojavu su dobili sinoć malo posle 20 sati.
Kada su stigli da lice mesta na Osejavi u blizini šume, saznali su da se ipak radi o jednom romantičnom činu i da nema opasnosti od izazivanja požara i slično.
"Dolaskom na mesto dojave, zatečeno je nekoliko stranih državljana koji su pripremili svojim prijateljima mesto prosidbe te nisu imali nameru paliti sveće već su iste bile lepa dekoracija i ugašene", napisali su vatrogasci.
Oni su na kraju pohvalili i savesnog građanina i strane državljane koji su bili svesni opasnosti, a budućim mladencima poželeli puno sreće ljubavi i uzajamnog poštovanja u zajedničkom životu.
(Telegraf.rs)
Video: Prljavi inspektor Blaža na premijeri filma Poslednji krug momci
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.