![Policija, republika srpska, BIH Bosna, Bosanska policija, Bosnian,police Republic Srpska Policija, republika srpska, BIH Bosna, Bosanska policija, Bosnian,police Republic Srpska](https://xdn.tf.rs/2021/06/30/profimedia-0001649858-670x447.jpg)
Policija uhapsila više napadača na mladiće u Stocu, otkriven identitet trojice vlasnika automobila
Nekoliko napadača, koja su fizički nasrnula na četvoricu mladića u Stocu, identifikovani su i trenutno se nalaze u pritvoru.
Poznata su i imena dvojice muškaraca koji su vlasnici automobila kojima su presekli put mladićima a potom ih i pretukli, piše Klix.
U pitanju su D. G. koji je upravljao automobilom marke Golf VI i S. M. koji je vozio BMW. Uhapšena je još jedna osoba koja se dovodi u vezu sa ovim krivičnim delom, a to je M. S.
Oni se trenutno nalaze na kriminalističkoj obradi, a o svemu je obavešteno i Tužilaštvo.
Podsetimo, četiri mladića pretučena su u Stocu kada su se vraćali sa utakmice, saopštio je danas federalni ministar raseljenih osoba i izbeglica Nerin Dizdar i naglasio da od policije i tužilaštva očekuje da brzo reaguju i da privedu napadače.
Dizdar je na društvenim mrežama objavio da su napadnutim mladićima, koji su iz povratničkih porodica, nepoznate osobe napravile zasedu sa više automobila na ulazu u Stolac, a zatim ih brutalno pretukli.
(Telegraf.rs)
Video: Novosađanka menjala grad za prostranstva Durmitora, sa konjem Bambijem krstari nestvarnim predelima
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Jova
Neka tucaju hercegovacki kamen.
Podelite komentar
TONI
Verovatno mlade uje, nista cudno za njih, i preci su im bili glupani, dok su mogli bit uz okupatore sveta.
Podelite komentar