Hit snimak crnogorskog predsednika: "Hladan znoj ga oblio tokom jednog pitanja"
![Milo Đukanović, Crna Gora, crkva Milo Đukanović, Crna Gora, crkva](https://xdn.tf.rs/2020/05/18/tan2020-5-181615335925-460x0.jpg)
Predsednik Crne Gore Milo Đukanović doživeo je naprijatan trenutak tokom konferencije za medije na Cetinju koja je održana povodom dve godine od stupanja na dužnost.
Đukanović je stajao za govornicom i u jednom trenutku mu je postalo vruće, pa je iz džepa izvukao pamučnu maramicu i počeo da briše lice.
Sve ovo se odigralo baš u trenutku kada mu je jedan od novinara postavljao pitanje o privođenju vladike Joanikija i osam sveštenika SPC. Kamere su zabeležile ovaj momenat, pa se na društvenim mrežama snimak deli uz komentar: "Obliva ga hladan znoj".
Зној избија...врућина га пробија... pic.twitter.com/d3DcGxb3HL— Штрумфовић Радован (@PPetronije) May 20, 2020
Podsetimo, protiv episkopa Joanikija i osam sveštenika Srpske pravoslavne crkve u Crnoj Gori podignuta je optužnica, a oni se terete za krivično delo nepostupanje po zdravstvenim propisima za suzbijanje opasne zarazne bolesti.
Joanikije i sveštenici uhapšeni su zbog organizovanja liturgije kroz grad na dan Svetog Vasilija Ostroškog, 12. maja.
Oni su pušteni su na slobodu 16. maja, 34 minuta iza ponoći, dok ih je veliki broj građana dočekao ispred zgrade Osnovnog državnog tužilaštva u Nikšiću.
Video: Episkop Joanikije po puštanju iz zatvora: Ova borba će biti duga, čuvajmo snagu
(Telegraf.rs)
Video: Konferencija za medije povodom prve ugradnje MitraClip uređaja u Srbiji
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Leka
Samo polako znojiće se on još više
Podelite komentar
P.S
Samo staviti zid na granici,sve tretirati kao strance i gotovo.Crnogorac meni Srbinu nikad ne moze biti brat.
Podelite komentar
Samo
Jako,mi samo jaci,da je vjecna Crna Gora!!
Podelite komentar