Grom udario čoveka dok je vozio traktor, usmrtio ga na licu mesta
Muškarac S. A. (39) iz Zenice smrtno je stradao danas nakon udara groma u mestu Kraljevine na Smetovima.
Tragedija se dogodila oko 12.55 sati kada se preminuli sa svojim ocem, bratom i dvojicom komšija vozio traktorom do željene destinacije, rečeno je u Ministarstvu unutrašnjih poslova Zeničko dobojskog kantona (MUP ZDK) za portal Klix.ba.
Četvorica muškaraca su van životne opasnosti i pri svesti su. Reč je o lovcima.
Takođe, upućen je i lekar mrtvozornik koji će u saradnji s dežurnim kantonalnim tužiocem doneti odluku o daljim merama.
Uviđaj obavljaju službenici PU I OKP Zenica.
(Telegraf.rs/Klix.ba)
Video: Prva izjava Lazara Bačića povređenog pripadnika Žandarmerije
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Mlj1228
Pa šta?... to je" najlepša smrt", ako se tako može reći. Ja bi bez razmišljanja poželeo takvu smrt, a verujem da nisam sam.
Podelite komentar
lav
MISLIM DA JE KRIV PROIZVODJAC TRAKTORA STO NIJE PO PROPISU UGRADIO GROMOBRAN
Podelite komentar
Zlaja
Da li traktor sa ili bez kabine .Ako je traktor sa kabinom ne bi moglo da ga ubije grom.
Podelite komentar