
Tragedija na Paštriku: Mladić pronađen mrtav nakon što se izgubio, otac ga tražio celu noć, bori se za život
Ajet Leši (27) koji je u nedelju nestao na Paštriku pronađen je mrtav.
On je, prema navodima medija, otišao ujutru na Paštrik kako bi nasekao drva u šumi, međutim, zbog mećave je najverovatnije skrenuo sa puta, a oko 17 časova članovi njegove porodice prijavili su policji da su izgubili kontakt sa njim.
Njegov otac se sa svojom braćom dao u potragu, međutim, svi su otišli u različitim pravcima, a onda su oko 2 sata ujutru izgubili kontakt sa ocem 27-godišnjaka.
Policijske službe su odmah po dojavi započele pretres terena, u saradnji sa Civilnim hitnim službama i meštanima sela, i nakon nekoliko sati zatekli su oca nestalog mladića u teškom fizičkom i psihičkom stanju.
U međuvremenu, 27-godišnji Ajet Leši je pronađen bez znakova života.
(Telegraf.rs/Klan Kosova)
Video: Važna informacija za roditelje: Promene oko male mature
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.