Devojčica poginula kad je pala sa zgrade u Srbici

A. S.
A. S.    ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Jeziva scena dogodila se juče oko 17 časova u Srbici kada je devojčica (15) pala sa zgrade i sa teškim povredama je prevezena u bolnicu gde je podlegla povredama.

Kako saznajemo, sumnja se da je devojčica pala sa balkona, policijska istraga je u toku.

Ona je hitno prevezena na lečenje u bolnicu u Mitrovici, a zatim u Univerzitetski klinički centar Kosova, gde je, nažalost, preminula.

U policijskom saopštenju navodi se da je devojčica pala sa zgrade oko 17.30 časova.

"Što se tiče slučaja, žrtva sa Kosova poslata je na lečenje u Regionalnu bolnicu u Mitrovici, a zatim je nastavila u UCKK Priština gde je saopšteno da je žrtva preminula. Odlukom tužioca, telo je poslato u IML na obdukciju", navodi se u saopštenju.

(Telegraf.rs/betimiperdrejtesi)

Video: Turubatović: Posle nestručnog skidanja krpelja veća mogućnost zaražavanja

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA