Pijan i drogiran vozio fijat sa probnom u Kragujevcu: Zbog njega, troje ljudi povređeno, dvoje teško!

   
Čitanje: oko 1 min.
  • 3

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Kragujevcu odredili su zadržavanje do 48 sati J. S. (2004) iz Kragujevca zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo teška dela protiv bezbednosti javnog saobraćaja.

Kako se sumnja, J. S. je noćas oko 3 sata iza ponoći, u Kragujevcu, upravljajući vozilom „fijat punto“ sa probnom vozačkom dozvolom u vremenskom periodu kada mu je zabranjeno da upravlja motornim vozilom, usled neprilagođene brzine skliznuo sa kolovoza i udario u drvo.

Proverom je utvrđeno da je J. S. bio pod dejstvom alkohola i kokaina.

J. S. je zadobio lake telesne povrede, dok su dva putnika iz vozila zadobila teške telesne povrede zbog kojih su zadržani na lečenju u Univerzitetskom Kliničkom centru.

Osumnjičeni će, uz krivičnu prijavu, biti priveden Osnovnom javnom tužilaštvu u Kragujevcu.

(Telegraf Biznis)

Video: Novinar Telegrafa "svat" na grčkoj svadbi: Oficiri nevestu svog kolege dočekali zveketom mačeva

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Јбг

    26. april 2025 | 15:34

    јефтин паризер па им остане нешто и за кокаин.

  • Гаргамел

    26. april 2025 | 15:20

    Доживотна забрана да седи на предњем седишту а ако буде виђен за воланом, убити на лицу места!!

  • Marija

    26. april 2025 | 14:52

    Eto vidite..

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA