Stradanje sina gledala sam u jutarnjem programu: Potresno svedočenje Aleksine majke

   ≫ 

Komentari

  • Oaza

    24. april 2025 | 14:31

    Zašto svi ćute kako i ko je danima krio snimak? Pa ta majka koja drži kafanu ima 2 sina. Kako je nije sramota da sidje na kafu u Aleksinac? Zašto i njenu kafanu ne bojkotujete kao vlast za nastrešnicu. Ona je saučesnik u prikrivanju i otkrivanju zločina. Oaza.

    • 24. april 2025 | 15:46

      Bravo

      @Oaza

      Za komentar👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

  • e joj

    24. april 2025 | 12:51

    Gospodjo Aleksina majko, vas sin je zapoceo svadju, udario momka i tragicno nastradao, ne trazite krivca samo u drugima.

    • 24. april 2025 | 15:06

      Bumerang

      @e joj

      Šta mislite o tome da se podnese krivična prijava protiv pokojnog Alekse ? Možda dobije koju godinu zatvora umesto kovčega i crne zemlje? Šta kazete na to?

  • CH

    24. april 2025 | 12:05

    Oko za oko zub za zub.....jedino pravedno rešenje....

  • Lala87

    24. april 2025 | 12:04

    A gospođa Dijana Hrka? Ko je odgovarao za to što je izgubila dete a svaki dan je šikaniraju kao da je ona srušila nadstrešnicu na nečije dete???

    • 24. april 2025 | 15:07

      Bumerang

      @Lala87

      Polako, jedno po jedno. Aleksa je nastradao tri i po godine pre pada nadstresnice, tako da ne razumem ovaj vas komentar.

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA