
Uhapšen lopov s Novog Beograda
U Trećem osnovnom javnom tužilaštvu u Beogradu saslušan je okrivljeni M.S. (40) prema kojem su policijski službenici PS Novi Beograd, po nalogu javnog tužioca, doneli rešenje o zadržavanju zbog postojanja osnovane sumnje da je dana 22.februara 2025. godine, na štetu pravnog lica “Domaća trgovina” izvršio krivično delo - krađa.
Kako je saopšteno iz Trećeg osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu, osumnjičeni je navodno počinio krivično delo na taj način što je iz prodavnice oduzeo stvari u vrednosti od 7.799,00 dinara.
Nakon realizacije potrage, okrivljeni je uhapšen i u zakonskom roku doveden u tužilaštvo kada je u potpunosti priznao izvršenje krivičnog dela koje mu se stavlja na teret.
Imajući u vidu da je okrivljeni ranije osuđivan što predstavljaju okolnost koja ukazuje da će boravkom na slobodi da ponovi krivično delo, na predlog Trećeg osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu Treći osnovni sud u Beogradu je prema okrivljenom rešenjem odredio pritvor.
(Telegraf.rs)
Video: Vučić: "Ovo je 5 zahteva od kojih nikada nećemo odustati"
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
ARS
Zašto se osuđeni lopovi ne objave javno sa slikom kao vid preventive za narod kako bi bili prepoznati za ubuduće.
Podelite komentar
moki
Hvatajte lopove... Ali ove stvarne... A Maxi nek uvede obezbedjenje😂😂😂😂
Podelite komentar