Uhapšen monstrum koji je u dvorištu u Beogradu zaklao psa: Hitno se oglasila policija

J. P.
J. P.    ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Policija u Beogradu uhapsila je N. M. (24) koji se sumnjiči da je danas, oko 16 časova, u zajedničkom dvorištu jedne stambene zgrade u Ulici Admirala Geprata, najverovatnije nožem, više puta naneo povrede psu koji je od zadobijenih povreda uginuo, nakon čega je pobegao.

Policiji je danas oko 15.40 časova prijavljen događaj, a ubrzo nakon toga osumnjičeni je pronađen i uhapšen na uglu Balkanske ulice i Admirala Geprata.

Po nalogu Prvog osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu, N. M. je upućen u psihijatrijsku ustanovu, gde je zadržan na daljem lečenju, nakon čega će protiv njega biti podneta krivična prijava, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo ubijanje i zlostavljanje životinja.

Snimak hapšenja možete videti OVDE.

- Čovek je ušao sa nožem u ulaz unutrašnje zgrade, jurio po dvorištu sve vreme, a kako niko od komšija nije izašao, uzeo je nož i nožem 5 minuta masakrirao i ubio psa. Tada su devojka iz zgrade i nekoliko komšija iz susednih ulaza izašle da ga spreče, ali nisu mogli nista budući da je imao oružje. Potom je pobegao sa nožem. Komšije i policija su ga tražile i nakon nekih sat vremena uhvatile su ga komšije uz pomoć policije u parku gde je nastavio da traži žrtve - navodi se na Instagram stranici moj_beo_grad.

(Telegraf.rs)

Video: Muškarac se zatvorio preti da ce se ubiti: Drama u streljani na Novom Beogradu traje već 4 sata!

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA