U Bečeju uhapšen muškarac osumnjičen za proizvodnju i promet marihuane

E. H.
E. H.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Policija u Bečeju uhapsila je M. B. (26) iz ovog mesta, zbog sumnje da je učinio dva krivična dela- neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga i omogućavanje uživanja opojnih droga, saopštilo je danas Ministarstvo unutrašnjih poslova.

Kako je navedeno, pretresom njegovog stana, policija je pronašla marihuanu, amfetamin, digitalnu vagu i dve drobilice.

Sumnja se, takođe, da je on dao marihuanu i amfetamin R. H. (26) kod koga je policija pronašla te narkotike.

M. B. je određeno zadržavanje do 48 sati i biće priveden, uz krivičnu prijavu, višem javnom tužiocu u Zrenjaninu.

Protiv R. H. biće podneta krivična prijava, u redovnom postupku, zbog postojanja osnova sumnje da je učinio krivično delo neovlašćeno držanje opojnih droga, navedeno je u saopštenju.

(Telegraf.rs)

Video: Pokušao da prenese 11kg droge preko granice

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA