
Dačić: Policija intenzivno radi po prijavi majke pokojnog Stefana Hrke
Potpredsednik Vlade i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je da Uprava za tehniku, Služba za VTK intenzivno radi na rasvetljavanju svih činjenica po prijavi Dijane Hrke, majke pokojnog Stefana Hrke, da je sinoć dobila fotografiju mlađeg sina Nemanje, koja ju je uznemirila.
“Dana 20.03.2025. godine u PS Voždovac pristupila je Dijana Hrka i prijavila da joj se na telefonu pojavila slika njenog mlađeg sina Nemanje, na kojoj su mu oči "iskolačene", a koja ju je podsetila na izgled njenog pokojnog sina Stefana prilikom identifikacije. Fotografija koju je priložila po policijskim saznanjima nije slika njenog pokojnog sina Stefana sa obdukcije, kako su pojedini mediji preneli, što ovom prilikom želim da demantujem.
U saradnji sa nadležnim tužilaštvom Uprava za tehniku, Služba za VTK hitno i intenzivno radi na rasvetljavanju svih činjenica.”, izjavio je ministar Dačić.
(Telegraf.rs)
Video: Vučić u obilasku fabrike Andrejić d.o.o u Prokuplju
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Patronato Gay
I sad će mu verujemo da ulaže sve napore...Kao što se napinjao za "zvučni top" i šećer u krvi...
Podelite komentar
Mire
Sram vas bilo. Sve se zna,niko vam nista neveruje.
Podelite komentar
Слађана Точиловац Шаљић
Апсолутна подршка МУП Републике Србије. Ово су монструозне ствари. Посебно вређање породица жртава у било којој трагедији и чланова њихових породица. Али мора да постоји кривична одговорност и оних који шире лажи и узнемиравају и јавност и оне на које се неке информације односе.
Podelite komentar