Hapšenje na Novom Beogradu: Ovo često viđamo u prestonici, ali ona je to uradila bez dozvole

Ekipa Hronike
Ekipa Hronike    ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 2

U nastavku akcije hapšenja i procesuiranja investitora nelegalne gradnje, O. M. (67) osumnjičena je izvršila krivično delo građenje bez građevinske dozvole.

Osumnjičenoj je po nalogu javnog tužioca Trećeg osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu određeno zadržavanje.

Ona je, bez izdate građevinske dozvole, izvršila nadogradnju poslednjeg sprata na već izgradjenoj zgradi na Novom Beogradu, u ulici Dr Ivana Ribara.

Okrivljena će u zakonskom roku biti sprovedena u tužilaštvo kada će biti saslušana na sve okolnosti krivične prijave.

(Teleraf.rs)

Video: Novo hapšenje zbog korupcije u Brusu

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Zoran

    20. mart 2025 | 09:43

    Ma sta rekoste pa sele zgrade se grade nelegalno

  • Winwin

    20. mart 2025 | 12:00

    Čemu sva ta hapšenja? Korumpirani tužioci i još gore sudije ih po kratkom postupku vraćaju ili kući ili na ulicu da bi mogli da se svete onima koji su ih uhapsili. Prvo treba pohapsiti tužioce i sudije, korumpirane i političke aktiviste, ako hoćemo i pravdu i zakon. 90% studenata je i šetalo da bi se ovi pohapsili.

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA