Dečak koji je preživeo vršnjačko nasilje u Vranju pokušao da se otruje: Uskoro suđenje zbog zlostavljanja
≫
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Nislijka
A zasto nisu na optuzenickoj klupi i roditelji nailnika kao u slucaju Kecmanovic, dokle vise dvostruki arsini,treba prosiriti optuznicu. Detetu placati za osteceni sluh i pretrpljeni strah dozivotnu invalidsku rentu od strane nasilnika jer i roditelji su nasilnici.
Гаргамел
Да је моје дете у питању, те монструме бих трајно лишио чула вида и слуха па да у вечном мраку и тишини размишљају јел могло другачије! Да такви обогаљени више не представљају претњу!!!
Duska
Briga o deci u Srbiji, sta je to?