Uhapšena dvojica nasilnika iz Zemuna: Tukli i mučili trojicu muškarca, razlog je bizaran

J. P.
J. P.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Po nalogu javnog tužioca Trećeg osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu policijski službenici PS Zemun doneli su rešenja o zadržavanju okrivljenih M.Đ. (34) i N.P. (31) zbog nasilničkog ponašanja u saizvršilaštvu i krivičnog dela zlostavljanje i mučenje u saizvršilaštvu. 
 
Okrivljeni su osnovano sumnjivi da su dana 21.01.2025. godine u Zemunu, primenom sile drugima naneli veliki bol zbog pobuda zasnovanih na diskriminaciji i izazivanjem tuče i drskim ponašanjem značajnije ugrozili spokojstvo građana i teže remetili javni red i mir, pri čemu su drugima naneli lake telesne povrede, pa su tako vređali oštećene D.B. (37), M.B. (31) i S.V. (46) i zadali im udarce rukama i nogama u predelu glave i tela nakon čega je oštećeni D.B. pokušao da pobegao u obližnju kladionicu gde je sustignut od strane okrivljenih koji su nastavili da mu zadaju udarce po glavi i telu nanevši mu na taj način laku telesnu povredu.
 
Na saslušanju u tužilaštvu okrivljeni N.P. je negirao izvršenje krivičnog dela, dok je okrivljeni M.Đ. delimično priznao krivična dela koja mu se stavljaju na teret.
 
Imajući u vidu postojanje zakonskih osnova za određivanje pritvora, Treće osnovno javno tužilaštvo u Beogradu je podnelo predlog Trećem osnovnom sudu u Beogradu, za određivanje pritvor prema okrivljenima u trajanju do 30 dana.
(Telegraf.rs)

Video: Simbolika pesme na komemoraciji Saše Popovića

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA