Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Vesna
Ja sada necu govoriti o korupciji, mada je to tema. Dom zdravlja u Somboru, Mirna ulica, nece hitno da primi pacijenta koji ima astmu.Dosao je i zamolio da ga prime jer se gusi, ali nije primljen ni posle cetiri sata cekanja.Pacijent ima 44 godine. Na kraju nije docekao da ga prime jer nije najavljen tri, cetiri dana pre. Kao da zna unapred kada ce se gusiti. To je samo jedan slucaj.Izvinite sto sam se umesala u komentare!
Toliko
VMA je vec nekoliko godina leglo gde se otvoreno trazi mito. Moj suprug je zamalo umro zbog preloma potkolenice da ga nisu spasili sa klinickog centra lekari. Jedan lekar sa VMA je otvoreno istakao cenovnik usluga i kao kaznu dobio ptemestaj u unutrasnjost
Jelena
Tebali bi i Dom zdravlja Niš da pročešljaju malo!!!