Dečak se popeo na vagon da ga drugari slikaju, spržila ga struja: Stravični detalji nesreće u Beogradu

   ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 3

Dečak (15) koga je sinoć spržila struja na Ranžirnoj stanici u Železniku, popeo se na vagon kako bi se slikao, saznaje Telegraf.rs.

Osim njega na licu mesta su bila još dva petnaestogodišnjaka koja su posvedočila jezivom događaju ali se oni, kako saznajemo, nisu peli na vagone.

Tinejdžer je u veoma teškom stanju, zadobio je teške opekotine po celom telu i hitno je prevezen na Institut za majku i dete gde je prikačen na respirator.

Lekari mu se bore za život.

(Telegraf.rs)

Video: Ženu udarila struja od 22.000 volti

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Roditelj

    12. februar 2025 | 09:56

    Neka škole OBAVEZNO nauče decu da mogu poginutu ako se penju na vagone BEZ fizičkog kontakta sa naponskim vodovima. OBAVEZNO škole u čijoj blizini se nalze železnički vagoni - Batajnica i sl.

  • I

    12. februar 2025 | 11:59

    Uprkos ovoj i mnogim dosadašnjim tragedijama ove vrste nažalost ovo neće prestati.

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA