![Hapšenje licice tinejdžer dečak muškarac Hapšenje licice tinejdžer dečak muškarac](https://xdn.tf.rs/2022/04/04/hapsenje-licice-tinejdzer-decak-muskarac-670x447.jpg)
Ukrao zlatni i srebrni nakit, poluge i novac iz kuće: Uhapšen muškarac u Inđiji
Policija u Sremskoj Mitrovici uhapsila je Z. J. (37), osumnjičenog da je početkom marta na području Inđije provalio u kuću jednog muškarca, iz koje je ukrao veću količinu zlatnog i srebrnog nakita, zlatnih poluga i veću količinu domaćeg i stranog novca.
Policija je u pretresu njegove kuće pronašla alat za obijanje, automobil marke "mercedes" i mobilni telefon za koje se sumnja da je Z. J. koristio prilikom izvršenja krivičnog dela, kao i deo ukradenog nakita, koji će biti vraćen vlasniku, navodi se u saopštenju policije.
Po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Staroj Pazovi, osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 časova, u kom roku će, uz krivičnu prijavu biti priveden tužilaštvu.
(Telegraf.rs)
Video: Evo stize Dragan Tikic,ovako je izgledao kada su mu stavljene lisice
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.