Manekenka zbog brze vožnje kaženjena sa 120.000 dinara, 15 kaznenih poena i 9 meseci bez upravljanja vozila
Aleksandar Radenković iz Uprave saobraćajne policije gostujući na RTS-u rekao je da je nekadašnja manekenka Jovana Đorđević sankcionisana u skraćenom postupku zbog vožnje automobilom 196 na sat sa dvoje male dece u kolima.
Radenković je rekao da je supruzi nekadašnjeg fudbalera Crvene zvezde i reprezentativca Srbije Filipa Đorđevića izrečena novčana kazna u visini od 120.000 dinara, a dobila je devet meseci zabrane upravljanja motornim vozilom i 15 kaznenih poena.
Crna statistika
Radenković je naveo da je, nažalost, naša realnost da je tokom prošle godine na putevima u Srbiji nastradala 521 osoba, polovina od poginulih su bili vozači putničkih vozila, a većina su mladi ispod 30 godina.
Istakao je da u toku opsežne kontrole, policajci na terenu daju maksimum, povećan je broj prekršajnih prijava za nasilničku vožnju i za vozače koji upravljaju vozilom pod dejstvom alkohola.
Međutim, kako je napomenuo, s obzirom na to da i dalje imamo veliki broj saobraćajnih nesreća, pokazano je da same akcije nisu dovoljne.
Saobraćajna policija je pojačala kontrole na putevima, jer je od početka godine broj nastradalih i povređenih zabrinjavajući. Za 45 dana poginula je 61 osoba. Nažalost naša realnost je da je tokom prošle godine na putevima u Srbiji stradala 521 osoba, a početkom prošle godine stradao je sličan broj ljudi kao i ove, rekao je za RTS Aleksandar Radenković iz Uprave saobraćajne policije.
(Telegrf.rs)
Video: Odložen parnični postupak protiv Kecmanovića zbog štrajka advokata
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Go go
Da smo se mi, obični smrtnici tako ponašali u saobraćaju, zaglavili bi robiju.
Podelite komentar
Dusan
Bas joj je pomogao advokat😂😂
Podelite komentar