U Beogradu uhapšen vozač Slobodana Kašćelana: Član kriminalne grupe, planirao ubistvo u Budvi

Na osnovu međunarodne poternice i razmene podataka između NCB Interpol Podgorica i NCB Interpol Beograd 19. aprila je u Beogradu lišen slobode Jovan Marković (38), državljanin Republike Srbije. Kako pišu mediji, reč je o vozaču Slobodana Kašćelana.
NCB Interpol Podgorica potražuje ovo lice na osnovu naredbe Višeg suda u Podgorici radi njegovog krivičnog gonjenja zbog krivičnih dela kriminalno udruživanje i teško ubistvo putem podstrekavanja.
Marković se u policijskim evidencijama vodi kao pripadnik organizovane kriminalne grupe koja je imala za cilj vršenje teških krivičnih dela, te se sumnja da je zajedno sa više lica planirao ubistvo Gorana Slovinića i Marka LJubišu Kana u Budvi 2018. i 2019. godine.
Lišen je slobode na osnovu sporazuma između Crne Gore i Republike Srbije o izručenju sopstvenih državljana.
(Telegraf.rs)
Video: Viki Miljković I Rada Manojlović došle na komemoraciju Saši Popoviću
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
PRAVDA
Ja pomislih na TERZICA. Znaci njegova poternica jos pod tepih ili u neku fioku. Samo dokle.
Podelite komentar
S
Sta ce njegov vozac, ovde, sta radi u Sr.Zn zenu koja ne odavde, zivi u Niksicu deset g. cetvoro dece i ne moze da dobije drzavljanstvo, a muz Srbin iz Ni.
Podelite komentar