Uhapšena žena u Šapcu zbog nedozvoljene proizvodnje duvana: Policija joj našla 164 kilograma
![Šverc duvana, Gornji Milanovac Šverc duvana, Gornji Milanovac](https://xdn.tf.rs/2020/09/21/sverc-duvana-gornji-milanovac-3-460x0.jpg)
Pripadnici MUP-a u Šapcu odredili su meru zadržavanja do 48 časova ženskoj osobi R. P. (63) iz tog grada, zbog sumnje da je izvršila krivično delo nedozvoljena proizvodnja i promet akciznih proizvoda.
Policija je prilikom pretresa domaćinstva koje koristi osumnjičena pronašla 164 kilograma rezanog i 4.402 kilograma duvana u listu, pet kutija napunjenih cigareta, 88 kutija filtera za cigarete, dve mašine za sečenje duvana, dve električne vage, jednu plinsku bocu, punilicu za cigarete i presu za duvan.
Nakon isteka mere zadržavanja, R. P. će uz krivičnu prijavu biti dovedena Osnovnom javnom tužilaštvu u Šapcu, navodi se u saopštenju Policijske uprave u Šapcu.
Video: Šverceri cigara se vratili u velikom stilu, ali su pali u ruke srpskih carinika
(Telegraf.rs)
Video: Odlikovanja zaslužnim pojedincima i institucijama povodom Dana državnosti Srbije
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Licemerka
😢😢
Podelite komentar
lucky
Ahhhaha lele ovde u nis sta se proizvodi lelele znam 20 osobe hahahahahaha
Podelite komentar
Peki
To je za kucne potrebe.Koliko ih ima u domacinstvu jos im fali i moraju da dokupe.Ako je Rasti kilogram potreba i nanogica za to presuda onda da se ovoj zeni izvinete i zamolite je da vas netuzi.Pustaj zenu na slobodu.Gde da mi kupujemo ako je uhapsite
Podelite komentar