Pokušaj ubistva u Novom Sadu: Muškarci se posvađali, pa jedan zadobio više uboda nožem
![Nož, ubica, ubistvo Nož, ubica, ubistvo](https://xdn.tf.rs/2020/02/28/noz-ubica-ubistvo-460x0.jpg?ver=284375)
Na Petrovaradinu kod Novog Sada, jutros oko 2 sata dogodio se pokušaj ubistva.
Novosadska kriminalistička policija uhapsila je Lazara J. (47) iz Bele Crkve koji je osumnjičen da je u jednoj kući u Mažuranićevoj ulici na Petrovaradinu nožem napao i više puta ubo Velesina Dž. (58).
Potezanju nožem prethodila je svađa dva muškarca tokom koje je Veselin Dž. drvenom oklagijom napao i više puta udario Lazara J. Vidno su bili pod dejstvom alkohola.
Oba muškarca su zbog zadobijenih povreda zadržana u Kliničkom centru Vojvodina. Lekari su konstatovali da oba muškarca imaju lakše telesne povrede.
Video: Drama na izraelskoj granici: Dvostruki pokušaj ubistva vojnika
(Telegraf.rs)
Video: Vučić: Referendum i izbore nudim, ali nasiljem ništa nećete dobiti
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.