Svi kasnimo u plaćanju računa, a to nas košta: Kolike su kamate za naša dugovanja (struja, infostan i telefon)
≫
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Nebojsa
Po kom zakonskom osnovu infostan i ostali davaoci usluga naplacuju kamatu na dugovanja te institucije nisu banke koje daju kredite i novac one mogu samo da daju rok za isplatu dugovanja bez kamata.
CVeki
Zbog čega ne objavite da u većini slučajeva gradjani plaćaju kamatu obračunatu konfornom metodom /kamatu na kamatu/iako je zakonski zabranjeno još 2012 godine ovakav način obračuna kamate!
ana
Ko nebi platijo na vreme da ima od cega,mi sve sto zaradimo damo drzavi,za poreze PDV na na info,struju,vodu cistocu...oklem.