Kada nam pukne sijalica bacamo je u kantu za đubre, a evo zašto je to velika greška
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
seljak
A sto ne bi malo i proizvodjace na nesto obavezali. neka otkupljuju neka vrse zamenu staro za novo, neka daju popust za vracanje i sl.
Vladeta
Ja kao pojedinac sam tu nemoćan. Skupljaj ovaj otpad, skupljaj onaj, stvari se gomilaju nemaš ih gde. Niko ne preuzima u blizini ili uopšte. Sakupio sam 5 velikih džakova staklene ambalaže, jedva našao ko otkupljuje, vozio 24km da to predam i dobio za to 100 din. E zato sad sve bacam u kontejner, pa kad i ako nekome bude trebalo znaće gde je - na deponiji. Deponija je rudnik panek vade šta im treba.
zora
Sijalice se skupljaju isto kao i baterije i odnose u velike markete gde se ostavljaju u kante.Tako je bar u FR.