Radna eksploatacija potresa i Srbiju: Najugroženija deca i migranti "zaposleni" u ovih 5 oblasti
Proizvode ne treba gledati samo kroz cenu, već da treba razmisliti i o tome da li iza njih stoji radna eksploatacija
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Suza
Nigde nisam procitala da su evropske zemlje uspele da suzbiju trgovinu ljudima i da kazne one koji drže ljude kao u vreme robovlasništva (za rad u njivi, kući ili fabrici). Pri dolasku im oduzimaju sva dokumenta, tako da ionako pogubljeni, bez znanja jezika, vrlo brzo završavaju u kandžama zla. Pretpostavlja se da samo u Britaniji postoji nekoliko hiljada zatočenih robova. Samo mi nije jasno odakle pravo nevladinim organizacijama da se mešaju u našu politiku??? Dobro je poznato koliko je baš takvih organizacija umešano u trgovinu ljudima.