OPET NAPAD: Pretučena kontrolorka Bus Plusa!

Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:

  • Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
  • Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
  • Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
  • Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
  • Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
  • Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
  • NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
Odgovor na komentar korisnika Vladimir
Ime je obavezno
E-mail adresa je obavezna
E-mail adresa nije ispravna
*otkucano <%commentCount%> od ukupno <% maxCommentCount %> karaktera
Komentar je obavezan

<% message.text %>

Komentari

  • Petar

    16. februar 2013 | 01:04

    A niko se ne pita da li je ovo sve istina,kao prvo kontroli su jako ne ljubazni, desilo mi se da sam zaboravio kartu, a ta draga kontrolka me digla sa mesta na kojem sam sedeo, tako da te turke sa osnovnom skolom ne zalim, i treba ih biti koji ih jebe kad nisu ucili skolu..

  • русија

    15. februar 2013 | 03:26

    ее јбг

  • max

    15. februar 2013 | 01:53

    Pa mene interesuje da li si se ti nekada vozio gradskim prevozom pa znas da su busevi novi... 90% se raspadaju bre? Cene karti smesne Pa jos malo pa ce biti jeftinije taxiem da idemo negde... Kad mi bude drzava obezbedila posao e tad cu da platim kartu... Ali nisam za nasilje sve moze lepim recima.... Koliko god puta te startuju ti lepo sa njima nece praviti problem da izadjes na sledecu stanicu...