Tužan prizor u beogradskom naselju: Neko olako odbacio uspomene, pogledajte šta viri iz kontejnera pored parka

N. S.
N. S.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 2

U naselju Vojvode Vlahovića u Beogradu zatekli smo tužan prizor nedaleko od dečijeg igrališta. Naime, u kontejneru je "ležao" džinovski plišani meda.

Ova krznena životinja pomešala se sa ostalim đubretom, bačena je kao da je krpa, kao smeće koje nikome više ne treba, a sutra će završiti ko zna gde, ko zna na kojoj deponiji, kada ga ujutru pokupe radnici gradske čistoće.

Plišani medved, kontejner Foto: N.S.

Ovaj meda je možda bio prijatelj u nekim dečijim snovima, možda rođendananski poklon ili iznenađenje za Dan zaljubljenih, a sada ostavljen je u prljavštini jer je neko odlučio da želi da ga zaboravi.

Ne znamo čiji je meda ni ko ga je bacio. Moguće je da je završio ovde posle nekog bolnog raskida duge veze, te je neko odlučio da ne želi da ima uspomenu na period ljubavi, ali moguće je i da nekom detetu više nije potrebna ova igračka. Možda je neko bio prinuđen da se iseli, pa je stvorila problem nestašica prostora, ili možda jednostavno – nije bilo više mesta za emocije.

Ali, ono što je sigurno – negde, neko dete bi ovom medi pružilo novi dom, novu svrhu i novu priču.

Iako je plišani meda pocepan, uz malo korekcije i jedno brzinsko šivenje, mogao bi usreći nekog mališana.

(Telegraf.rs)

Video: Novinar Telegrafa "svat" na grčkoj svadbi: Oficiri nevestu svog kolege dočekali zveketom mačeva

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Гаргамел

    25. april 2025 | 12:00

    Баце људи ( ма шта год значила реч људи ) новорођенче а да неће ту безвредну ствар.

  • 🐻

    25. april 2025 | 12:08

    Моја кћерка има још већег медведа поклон од бившег момка, мени било жао да бацим и направим као љуљашку и окачим у собу унуке и много лепо изгледа, садашњи зет не коментарише што је то поклон од,, бившег" али битно да није у контејнеру.

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA