Delovi Savskog venca i Surčina sutra bez vode

E. K.
E. K.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Zbog stavljanja u funkciju novog cevovoda u opštini Savski venac, sutra od 8 do 20 sati bez vode će ostati potrošači u ulicama Belocrkvanskoj, Malog Radojice, Đorđa Radojlovića, Alekse Bačvanskog i Neznanog junaka, od broja 6 do broja 26.

Takođe, planirani su i radovi na vodovodnoj mreži u opštini Surčin, zbog čega će sutra od 8.30 do 18 sati bez vode ostati potrošači u delu Kosovske ulice, od Marka Raba do Skopljanske, navodi se na sajtu Beoinfo.

Za najnužnije potrebe obezbeđene su auto-cisterne, a apeluje se na potrošače da pripreme neophodnu zalihu vode.

Za sve dodatne informacije potrošači se mogu obratiti Servisnom centru Grada Beograda na broj 11-0-11 ili na besplatni broj telefona za sve pozive iz fiksne telefonije 0800/110-011, a obaveštenja o planiranim radovima i kvarovima na mreži mogu se potražiti i na veb-adresi www.bvk.rs.

(Telegraf.rs/Tanjug)

Video: Vučić: Ogromno interesovanje mladih za stambene kredite, do 15 sati 1.167 prijava

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA